Regulamin

ADMINISTRATOREM PORTALU INTERNETOWEGO VIDTACTICS.PL JEST PROMEDIA S.C. NIP: 6793104682, REGON: 123231448
MAJĄCA SWOJĄ SIEDZIBĘ PRZY UL. ŚLIWKOWEJ 1, 31-982 KRAKÓW. KONTAKT E-MAIL: info@vidtactics.pl

VIDTACTICS.PL TO PORTAL DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH TWORZENIEM TREŚCI W INTERNECIE ORAZ MARKETINGIEM INTERNETOWYM.

KORZYSTAJĄC Z PORTALU, ZGADZASZ SIĘ I AKCEPTUJESZ JEGO WEWNĘTRZNY REGULAMIN, WARUNKI UŻYTKOWANIA I POLITYKĘ PRYWATNOŚCI. ADMINISTRATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIAN I AKTUALIZACJI ZASAD UŻYTKOWANIA PORTALU, DLATEGO ZALECA SIĘ POWRACANIE DO TREŚCI REGULAMINU.

1. WYRAŻASZ ZGODĘ NA NIEWYKORZYSTYWANIE PORTALU W CELACH NIELEGALNYCH.

2. ZGADZASZ SIĘ, ŻE ZAWARTOŚĆ PORTALU (TREŚCI, POMYSŁY, PRODUKTY, LOGO, GRAFIKI, PROJEKTY, KOLORYSTYKA, FORMA I INNE) SĄ CHRONIONE PRAWEM AUTORSKIM I INNYMI PRAWAMI, A ICH NARUSZENIE JEST ZABRONIONE. WYKORZYSTANIE ZAWARTOŚCI I PRODUKTÓW NALEŻĄCYCH DO PORTALU VIDTACTICS.PL W SPOSÓB NIEZGODNY Z PRAWEM AUTORSKIM I PRAWAMI POKREWNYMI, BEZ PISEMNEJ ZGODY AUTORA I FIRMY PROMEDIA S.C. JEST ZABRONIONE ORAZ WIĄŻE SIĘ Z PONIESIENIEM ODPOWIEDNIEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ. ZOBOWIĄZUJESZ SIĘ, ŻE NIE BĘDZIESZ POWIELAĆ, ROZSYŁAĆ, NIELEGALNIE UDOSTĘPNIAĆ PRODUKTÓW NALEŻĄCYCH DO FIRMY PROMEDIA S.C., PROWADZIĆ ŻADNEJ DZIAŁALNOŚCI ZAROBKOWEJ, CZERPAĆ KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH, ANI TWORZYĆ PRAC POCHODNYCH OPARTYCH NA ZAWARTOŚCI I PRODUKTACH PORTALU VIDTACTICS.PL.

3. ADMINISTRATOR NIE DAJE GWARANCJI SKUTECZNOŚCI PRZEKAZYWANYCH TREŚCI I NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WSZELKIE SZKODY, CZY SKUTKI DZIAŁAŃ PODJĘTYCH PO ZAPOZNANIU SIĘ Z TREŚCIAMI, PRODUKTAMI I USŁUGAMI POCHODZĄCYMI Z VIDTACTICS.PL. DECYDUJĄC SIĘ NA KORZYSTANIE Z PORAD ZAWARTYCH NA PORTALU, W DARMOWYM NEWSLETTERZE, CZY PRODUKTACH FIRMY PROMEDIA S.C., ROBISZ TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. ADMINISTRATOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA BŁĘDY I WIRUSY, KTÓRE MOGĄ POWODOWAĆ USZKODZENIE SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO. ADMINISTRATOR GWARANTUJE, ŻE WSZELKIE DEFEKTY I BŁĘDY NA STRONIE ZOSTANĄ NIEZWŁOCZNIE ZIDENTYFIKOWANE I NAPRAWIONE.

4. WYRAŻASZ ZGODĘ NA OTRZYMYWANIE DARMOWEGO NEWSLETTERA PO WPISANIU SWOJEGO IMIENIA I ADRESU E-MAIL W PRZEZNACZONYM DO TEGO CELU FORMULARZU. W PRZYPADKU CHĘCI REZYGNACJI Z SUBSKRYPCJI WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA GUZIK ‘UNSUBSCRIBE’ POD KONIEC KAŻDEJ WIADOMOŚCI. W RAZIE PROBLEMÓW MOŻNA SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ADMINISTRATOREM NA KONTAKTOWY ADRES E-MAIL. ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER ZOBOWIĄZUJESZ SIĘ DO NIESTOSOWANIA POGRÓŻEK I INNYCH DZIAŁAŃ SZKODLIWYCH DLA AUTORA, PORTALU VIDTACTICS.PL I FIRMY PROMEDIA S.C.

5. WSZELKIE OPINIE I KOMENTARZE ZNAJDUJĄCE SIĘ NA STRONIE SĄ PRAWDZIWE, DOBROWOLNE I POCHODZĄ OD UŻYTKOWNIKÓW PORTALU VIDTACTICS.PL. ADMINISTRATOR MA PRAWO DO ICH AUTORYZACJI. W MOMENCIE ZAMIESZCZENIA WŁASNEJ OPINII WYRAŻASZ ZGODĘ, ABY PORTAL VIDTACTICS.PL MIAŁ DO NIEJ WYŁĄCZNE PRAWO (M.IN. DO PRZETWARZANIA I EDYTOWANIA – POD WZGLĘDEM DŁUGOŚCI, NIE SENSU WYPOWIEDZI, PUBLIKOWANIA – WRAZ Z IMIENIEM/ INICJAŁAMI/ MIASTEM/ WIEKIEM). UŻYTKOWNIK POSIADA MOŻLIWOŚĆ PRYWATNEGO KONTAKTU Z ADMINISTRATOREM NA PODANY ADRES E-MAIL. ADMINISTRATOR MOŻE WYKORZYSTAĆ TREŚĆ PRYWATNEGO LISTU (DO PRZETWARZANIA, EDYTOWANIA I PUBLIKACJI) PO ÓWCZESNYM UZYSKANIU ZGODY OD NADAWCY. NADAWCY LISTÓW MOGĄ OTRZYMAĆ OD PORTALU VIDTACTICS.PL PODARUNEK W PODZIĘKOWANIU ZA CZAS POŚWIĘCONY NA NAPISANIE WIADOMOŚCI. ADMINISTRATOR NIE MA OBOWIĄZKU ODPOWIADANIA NA WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE NA PORTALU KOMENTARZE I WIADOMOŚCI WYSYŁANE NA KONTAKTOWY ADRES E-MAIL.

6. PORTAL VIDTACTICS.PL JEST PRZEZNACZONY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH. WCHODZĄC NA STRONĘ DEKLARUJESZ, ŻE MASZ UKOŃCZONE 18 LAT.